Naše produkty

Jsme odborníci v těchto oblastech, kde poskytujeme veškeré služby

Světlíky

Nabízíme firmám opravy, rekonstrukci, výrobu světlíků, při kterých využíváme naší společností certifikovaný systém. Jedná se o systém obloukových světlíků s lehkou a vysoce odolnou konstrukcí vyrobenou z hliníkových profilů. Pravidelné servisní prohlídky a kontroly světlíků.

Více informací

Střechy

Pokud Vám zatéká do výrobních či jiných prostor, řešíte obrovské úniky tepla přes nedostatečně izolované střešní pláště nebo se chystáte postavit a zastřešit novou halu, můžeme Vám pomoci. Pravidelné servisní prohlídky a kontroly střech včetně klempířských prvků.

Více informací

Opláštění a větrané fasády

Společnost se zabývá komplexním řešením provětrávaných fasád použitím nejrůznějších progresivních materiálů včetně detailního zpracování technických požadavků investora.

Více informací

Polykarbonátové stěny

Prosvětlovací pásy mají významný vliv na optimalizaci pracovního prostředí uvnitř objektu, výraznou úsporu světelné i tepelné energie.

Více informací
Světlíky

Zastřešení a markýzy

Řada zákazníků si oblíbila polykarbonát pro jeho vynikající vlastnosti jako je malá hmotnost, pevnost, pružnost, dále pro tepelné a světelné vlastnosti nebo nízké pořizovací náklady.

Více informací
Viac informácií

Odvětrávání

Ventilační turbína, která pracuje bez nároku na zprostředkovanou energii výhradně na bázi fyzikálních zákonů. Teplý vzduch uvnitř budovy se díky komínovému efektu tlačí z budov ven a roztáčí tak ventilační turbínu.

Více informací
Zoznam škôl

Trhací barevné nýty a šrouby

Dodáváme trhací barvené nýty s velkou hlavou (d2 = 16mm) složení hliník/nerez dle Vámi požadované barvy RAL. Nýty jsou barveny pomocí speciálních barev splňující požadavky větraných fasád, balkónů, a.j.

Více informací
Zoznam škôl

SDK revizní dvířka a prefabrikáty

Sofistikované řešení revizních dvířek, které jsou díky patentovanému technickému řešení vyrobeny z jednoho kusu sádrokartonové desky s vyloučením kovového rámu.

Více informací
 

Telefon:

+420 595 044 507
+420 737 249 867

Sídlo společnosti naleznete na této adrese:

Rovniny 1116/45,
74801 Hlučín,
Česká Republika
IČ: 28601505
DIČ: CZ28601505

 

Webdesign by Lewest.cz