STAVBYVEDOUCÍ / TECHNIK

KDYŽ MÁŠ A ZNÁŠ TAK JSI NÁŠ

  • minimálně SŠ vzdělání stavebního zaměření
  • praxi minimálně 2 roky v oblasti stavebnictví
  • zodpovědnost, flexibilita, ochota se dále vzdělávat, organizační schopnosti, samostatnost
  • počítačové dovednosti – MS Office – pokročilý, Autocad, Kros
  • aktivní a zodpovědný přístup k práci
  • řidičský průkaz sk. B

CO TI PATŘÍ

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • účast na zajímavých a velkých projektech
  • uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti
  • vlastní automobil (také pro soukromé užívání)
  • mobilní telefon
  • notebook
  • řádné školení
  • flexibilní pracovní doba
  • dovolená navíc než doposud
  • osobní přístup pro změnu a kariérní růst
  • Nabízíme plat od 25 000,- Kč až 50 000,- Kč na základě osobního růstu
  • Nástup možný ihned

CO UDĚLÁŠ PRO NÁS

  • zjištění stavební připravenosti a zaměření
  • zadávání do výroby
  • řízení montážních prací, zodpovědnost za jejich kvalitu
  • kontrola rozpočtu realizace zakázky
  • vedení stavebního deníku
  • komunikace se stavbyvedoucím na straně klienta
  • dodržování smluvních podmínek zakázky
  • spolupracovat a vylepšovat podnik svou praxí
  • dodržování firemní kultury

Kontakt pro zasílání průvodních dopisů a životopisů:

e-mail: seadon@seadon.cz
telefon: +420 595 044 507

OBSLUHA A OPERÁTOR CNC

Požadujeme

  • minimální dosažené vzdělání SOU nebo SŠ. Pozice je také vhodná pro absolventy.
  • základní IT dovednosti (znalost programu AUTOCAD výhodou)
  • počítačové dovednosti – MS Office
  • schopnost čtění výkresové dokumentace
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci
  • fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • příjemný kolektiv

Náplň práce

  • - obsluha CNC stroje - MULTICAM 3000

OBCHODNÍ MANAŽER

VAŠE ZKUŠENOST A NAŠE ZNAČKA, JE ZÁKAZNÍKŮM PRO RADOST A PRO VÁS HRAČKA

  • máte minimální středoškolské vzdělání stavebního zaměření
  • zvládnete počítačové dovednosti – MS Office - pokročilý
  • budeme rádi když nám napíšete příklady Vaších minulých projektů
  • chcete se dále vzdělávat, projevit své organizační schopnosti, samostatnost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz "B"

U NÁS ZÍSKÁTE

  • odpovídající finanční ohodnocení ( od 25 000 - 50 000 Kč )
  • účast na inovativních a zajímavých projektech
  • uplatnění a osobní rozvoj ve stabilní a rozvíjející se společnosti
  • automobil také k soukromému užívání, notebook, mobilní telefon
  • řádné odborné školení

CO OČEKÁVÁME

  • aktivní vyhledávání nových zákazníků v oblasti stavebnictví
  • udržovat a prohlubovat obchodní vazby u stávajících zákazníků
  • najít zákazníky nejenom za stolem, ale mezi lidmi
  • odborné a příjemné obchodní vystupování
  • kreativní obchodní přístup
  • reporting

ZÁMEČNÍK / MONTÉR / IZOLATÉR

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • praxe v oblasti montáže světlíku, hydroizolace střech nebo větraných fasád minimálně 2 roky
  • zodpovědnost, flexibilita, ochota se dále vzdělávat, samostatnost, práce v týmu
  • je nutností mít minimálně jeden z průkazů: svářečský průkaz, strojní průkaz, zámečnický průkaz nebo vazačský průkaz

Nabízíme

  • účast na zajímavých a velkých projektech po celé střední Evropě

Webdesign by Lewest.cz